REKLAMA

Mahjong Chain

Opis gry:

Mahjong Chain jest oryginalną i zaskakującą grą, którą naprawdę warto wypróbować. Tutaj kamienie mahjong usuwa się w całkiem inny sposób niż w pozostałych grach z tej kategorii. W grze Mahjong Chain dwa identyczne kamienie należy połączyć za pomocą specjalnej ścieżki. Taka ścieżka może zawierać maksymalnie dwa kąty proste. Prawidłowo połączone kamienie znikają, a te znajdujące się nad nimi opadają. Usunięcie wszystkich kamieni oznacza wygraną i przejście na kolejny poziom gry. Gra składa się z 12 poziomów. Ukończenie wszystkich jest nie lada wyzwaniem, któremu podołają tylko najlepsi i najwytrwalsi gracze mahjong.

Na początku każdego poziomu, wszystkie kamienie ułożone są w kształcie prostokąta. Identyczne kamienie można łączyć na dwa sposoby. Za pomocą ścieżki można połączyć ze sobą dwa sąsiednie kamienie położone wewnątrz prostokąta lub wszystkie inne kamienie, znajdujące się na jego obrzeżu. Oczywiście w miarę postępu gry liczba dostępnych opcji wzrasta.

Mahjong Chain jest grą na czas. Upływający czas zobrazowany jest za pomocą zielonego paska widocznego w dolnej części ekranu gry. Znajdują się tam również przyciski odpowiedzialne za obsługę dźwięku oraz trybu pełnoekranowego. Gracz może również skorzystać z funkcji podpowiedzi oraz tasowania kamieni. Każda z tych funkcji jest dostępna ograniczoną ilość razy.