REKLAMA

Pasjans Mahjong

Opis gry:

Oto Gra Pasjans Mahjong, czyli ciekawe połączenie mahjonga i pasjansa. W tej grze, płytki z tradycyjnymi chińskimi symbolami zostały zastąpione przez talię kart. Zasady gry pozostają jednak takie same jak we wszystkich popularnych grach mahjong. Celem gracza jest usunięcie wszystkich kamieni, a tutaj kart, przez dobieranie ich w pary. Zaznaczenie dwóch takich samych kart powoduje ich zniknięcie oraz odsłonięcie pozostałych. Wyczyszczenie całej planszy oznacza wygraną i przejście na kolejny poziom gry.

W grze Pasjans Mahjong, można usuwać tylko tylko wolne karty. Wolne karty mają prawy lub lewy bok wolny i nie są przykryte inną kartą. Gra składa się z dziesięciu poziomów. Na rozwiązanie każdego z nich przewidziano określony czas. Podczas gry Pasjans Mahjong można skorzystać z ułatwień. Należą do nich podpowiedź, tasowanie pozostałych na planszy kart, oraz cofanie ruchu. Z każdego ułatwienia można skorzystać trzy razy.

Po prawej stronie ekranu widoczny jest interfejs gry. Znajdują się tam, przyciski ułatwień oraz przyciski odpowiedzialne za obsługę dźwięku i muzyki. Jest tam również, panel informacyjny na którym przedstawiony jest stan punktów, aktualny poziom gry oraz pozostały czas. Przycisk odpowiedzialny za tryb pełnoekranowy znajduje się w prawym dolnym rogu planszy.

Tagi: ,