REKLAMA

Podwójny Freecell

Opis gry:

Jeśli zwykły Pasjans Freecell nie jest już dla Ciebie żadnym wyzwaniem koniecznie wypróbuj jego rozbudowaną wersję czyli – Pasjans Podwójny Freecell. Tutaj znajdziesz jeszcze więcej emocji dzięki użyciu nie jednej, ale dwóch talii kart. Twoim celem jest przeniesienie wszystkich kart na 4 pola bazowe. Stosy bazowe buduj w porządku rosnącym, od asa do króla z zachowaniem odpowiedniego koloru. Powtórz ten układ dwa razy dla każdego stosu bazowego.

Karty na polu gry układaj w porządku malejącym oraz na przemian kolorami (czerwony-czarny). Pomiędzy kolumnami możesz przenosić pojedyncze karty oraz prawidłowe sekwencje kart. Liczba kart przenoszonych za jednym razem zależy od liczby pustych kolumn oraz wolnych komórek. Do pustej kolumny możesz wstawić dowolną kartę lub sekwencję.

Do Twojej dyspozycji oddano osiem wolnych komórek, do każdej z nich możesz przenieść pojedynczą kartę, a następnie ją stamtąd zabrać. Pamiętaj, że Twoim kluczem do sukcesu jest efektywne zarządzanie wolnymi komórkami i przewidywanie kolejnych ruchów, aby odkryć wszystkie karty i przenieść je na właściwe pola bazowe. Jeśli szukasz czegoś bardziej wymagającego, Pasjans Podwójny Freecell z pewnością dostarczy Ci wiele satysfakcji.