REKLAMA

Mahjong Mix

Opis gry:

Mahjong Mix to pięć różnych odmian gry typu mahjong zawartych w jednym tytule. To również wspaniałe wyzwanie dla wszystkich miłośników gier logicznych mahjong. Na ukończenie każdej gry, czyli usuniecie z planszy wszystkich kamieni wyznaczono określony czas. Licznik czasu widoczny jest w panelu po prawej. Znajdują się tam również przyciski podpowiedzi oraz tasowania kamieni, których można użyć w razie potrzeby. W każdej z pięciu gier, kamienie usuwa się w inny sposób, co czyni grę Mahjong Mix bardzo wyjątkową i wciągającą. Szczegółowe zasady gry przedstawione są poniżej.

Pierwsza gra, jest typową grą mahjong w której kamienie usuwa się parami. Należy odszukać i zaznaczyć dwa identyczne kamienie, aby zniknęły. Usuwać można tylko wolne kamienie, czyli takie które mają lewy lub prawy bok wolny i nie są przykryte innym kamieniem.

Druga gra z serii Mahjong Mix, polega na łączeniu kamieni za pomocą specjalnej ścieżki. Utworzona ścieżka może zawierać maksymalnie dwa kąty proste. Prawidłowo połączone kamienie znikną.

Trzecia gra, polega na poszukiwaniu i zaznaczaniu dwóch wolnych kamieni, których suma symboli wynosi 10. Dodatkowo, symbole muszą być z tej samej rodziny.

Czwarta gra jest nieco inna od pozostałych i opiera się na przemyślanym przesuwaniu kamieni mahjong. Odpowiednie połączenie, czyli zetknięcie dwóch takich samych kamieni, spowoduje, że znikną z planszy.

Piąta gra z serii Mahjong Mix, polega na odszukiwaniu i zaznaczaniu nie dwóch, ale trzech takich samych kamieni. Oczywiście wszystkie trzy kamienie muszą być wolne.