REKLAMA

Agnes 2

Opis gry:

Agnes 2 jest grą karcianą, która łączy klasyczne elementy pasjansa z unikalnymi zasadami i strukturą, tworząc niepowtarzalne doświadczenie. W tej grze, twoim celem jest ułożenie 52 kart na czterech fundamentach, według koloru, w porządku rosnącym, zaczynając od losowo wybranej karty. Jeśli przykładowo będzie to 9, to stosy na fundamentach układaj w kolejności 10, J, Q, K, A, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Gra zawiera również siedem stosów roboczych i siedem stosów rezerwowych. Stosy robocze układaj w porządku malejącym oraz naprzemiennie kolorami. Na asa możesz położyć króla. Pomiędzy stosami roboczymi przenoś pojedyncze karty lub poprawnie ułożone układy kart. Na pustym miejscu połóż dozwoloną kartę. Zasady te nie dotyczą siedmiu stosów rezerwowych. Nie możesz przenosić kart do stosów rezerwowych, ani kart pomiędzy nimi. Karty ze stosów rezerwowych możesz przenosić wyłącznie na fundamenty lub stosy robocze. Do stosów rezerwowych możesz rozdawać dodatkowe karty klikając na stosie po lewej.

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę z pasjansem Agnes 2, grą karcianą, która podnosi poprzeczkę jeśli chodzi o strategię i planowanie. Każda partia jest pełna niespodzianek, a unikalne zasady gry tylko potęgują emocje. Ta gra to idealne połączenie zabawy, strategii i wyzwania, które z pewnością przypadnie Ci do gustu.