REKLAMA

Thieves of Egypt

Opis gry:

Thieves of Egypt to pasjans, który dostarczy Ci znakomitej rozrywki i jednocześnie pozwoli wykazać się strategicznym myśleniem. W tej grze używasz dwóch talii kart bez jokerów. Zaczynasz z 55 kartami ułożonymi w kształcie odwróconej piramidy na 10 stosach. Twoim celem jest ułożenie wszystkich kart rosnąco, od Asa do Króla, na ośmiu fundamentach.

Karty na polu gry układaj, malejąco oraz na przemian kolorami. Pamiętaj, że między stosami możesz przenosić pojedyncze karty lub grupy kart, ale tylko wtedy, gdy są poprawnie poukładane. Pusty stos możesz wypełnić królem lub grupą poprawnie ułożonych kart na czele której stoi król. Kiedy będziesz potrzebować dodatkowych kart, skorzystaj ze stosu rezerwowego. Jednak bądź ostrożny, stos rezerwowy możesz przejrzeć tylko dwa razy podczas gry.

W grze Thieves of Egypt nie tylko przetestujesz swoje umiejętności strategicznego myślenia, ale również doświadczysz niesamowitej przygody w świecie kart. Czy jesteś gotowy podjąć wyzwanie i stać się mistrzem pasjansa? Spróbuj swoich sił w Thieves of Egypt. Zasady są proste, a zabawa gwarantowana.